Існує кілька способів підфарбувати вії і зробити їх густішими. Для цього ми щодня фарбуємо очі тушшю, хто більш наполегливий потягнеться за сироваткою для вій або касторовою олією, але доведеться почекати результату. А якщо ви хочете чогось більш стійкого, ніж туш, і якнайшвидшого ефекту? Хна і тінт для вій на допомогу!
Фарбування вій - порошкова хна, гелева хна або тінт для вій?
Почнемо з того, що взагалі таке хна. Її виготовляють з подрібненого листя лавсонії і використовують для фарбування вій, волосся, брів. Фарбування хною істотно відрізняється від загальновідомого фарбування волосся, оскільки:
- хна, змішана з перекисом водню, покриває волосся ззовні і надає йому інший колір, а також потовщує волосся і покращує його стан,
- барвник, змішаний з окислювачем, проникає у волосся та назавжди змінює його пігмент зсередини.
Фарбування вій - що це таке?
Фарбування вій порошковою хною передбачає використання подрібнених трав. При поєднанні з демінералізованою водою, перекисом водню або гідролазою, як рожева вода, утворюється паста, яка фарбує волосся та шкіру. При нанесенні на чисте волосся міцно прилипає до стрижня і змінює колір. Перевага хни в тому, що вона візуально потовщує вії або брови, роблячи волосся довшими.
З іншого боку, гелева хна є готовим продуктом, також створеним з використанням натуральних трав. Однак він може містити додаткові кондиціонуючі або підсилюючі колір інгредієнти. У цьому випадку гелева хна також покриває волосся ззовні та створює враження більшого об’єму.
Фарби для вій і брів є хімічними продуктами. Найчастіше вони бувають двокомпонентними - в упаковці знаходиться нашатирний спирт і відтінок, укладені в тюбик або саше, а також окислювач у флаконі. Тонування нею однозначно більш щадне і не фарбує шкіру, на відміну від хни. Він жодним чином не потовщує волосся і найчастіше використовується під час процедур підтяжки та ламінування вій для посилення їх ефекту та затемнення вій.
Фарбування вій в домашніх умовах
Фарбування вій хною в домашніх умовах неймовірно легко і недорого. Порошкову хну, гелеву хну та фарби для вій ви легко знайдете в інтернет-магазинах і звичайних аптеках за дуже доступними цінами. Всі вироби доступні в різних кольорах (чорний, темно-коричневий, світло-коричневий, червоний і т. д.), щоб ви могли підібрати їх під свої особливості. Засоби найчастіше підходять для фарбування як вій, так і брів, тому ми можемо фарбувати їх одночасно.
Як підготуватися до фарбування вій в домашніх умовах?
Перед тим, як фарбувати вії, варто зробити кілька простих кроків, а саме:
- Перед нанесенням хни або фарби підготуйте їх, дотримуючись інструкції, і ретельно очистіть вії. Бажано ретельно видалити макіяж і очистити вії шампунем для вій і брів, який дасть вам стовідсоткову впевненість, що на віях немає жиру та будь-яких забруднень.
Порада: якщо ви також збираєтеся використовувати хну для фарбування брів, краще попередньо зробити дрібний скраб. Він видалить мертву шкіру та створить ідеальну основу для кращого прилипання хни до шкіри.
- Важливо захищати шкіру навколо очей, включаючи повіки. Хна залишає сліди на шкірі, що корисно при фарбуванні брів, але це не так з віями. Для цього можна використовувати вазелін або жирний крем.
- Хна і барвники наносяться безпосередньо на вії. Ви можете зробити це без додаткового захисту, але ми рекомендуємо використовувати для цього завдання ватні диски. Просто добре змочіть їх і помістіть на нижню повіку. Це захистить шкіру та полегшить нанесення хни на вії.
Як пофарбувати вії самостійно, крок за кроком?
Зробити хну для вій самостійно легко. Якщо підготувати вії або брови, дотримуючись вищезазначених кроків, ви можете почати відразу. Ми рекомендуємо зробити хну для вій спочатку на одному оці, а потім на іншому, якщо у вас немає когось, хто б вам допоміг у процедурі.
КРОК 1: Приготуйте хну, дотримуючись інструкцій виробника. Для цього можна використовувати склянку, а також будь-яку щітку або ватну паличку. Не забудьте добре перемішати інгредієнти у випадку порошку хни.
КРОК 2: Покладіть попередньо підготовлений зволожений ватний диск на нижню повіку.
КРОК 3: Закрийте очі та почніть наносити хну. Намагайтеся ретельно розподілити засіб по всіх віях.
КРОК 4: Залиште хну на віях приблизно на 15 хвилин, дотримуйтесь рекомендацій виробника! Іноді рекомендований час становить 10 хвилин або 30 хвилин. Це значно впливає на процес тонування.
КРОК 5: Обережно змийте хну теплою водою. Намагайтеся, щоб він не потрапив в очі і не тріть сильно вії. За консистенцією хна нагадує бруд і легко змивається.
Все готово. Через деякий час перейдіть до іншого ока. Щоб зберегти стійкість ефекту, варто уникати надмірного змочування вій (уникати басейну, тривалої ванни, сауни) протягом перших 24 годин.
Фарбування вій - ефекти
Ефект хни для вій може бути справді дивовижним. Вії густіші, темніші, блискучі та зволожені. Лінія росту вій стає візуально густішою. Хоча хна для вій може здатися непомітною, вона дійсно підкреслює погляд і надає йому чіткості, а про використання туші можна на деякий час забути.
Фарбування вій не потовщує вії, але робить лінію вій густішою, поглиблюючи колір вій, роблячи рамку очей чіткішою.
Фарбування вій - на скільки вистачає?
Ефект фарбування вій зазвичай триває близько 3 тижнів. Через природну тривалість життя вій, які в якийсь момент обов’язково випадуть, ви можете сміливо повторити фарбування вій через місяць. Ефект зникає повільно і дуже природно, тож вам не доведеться турбуватися про те, що через деякий час ваші вії почнуть виглядати гірше. Ви можете сміливо наносити туш або підкручувати вії кьорлером, це не вплине на результат.
Фарбування вій - догляд
Фарбовані вії не потребують додаткового догляду, але це й не зашкодить. Якщо ви хочете й надалі покращувати стан своїх вій, скористайтеся сироваткою для вій Nanolash і нанесіть її на лінію вій. Олії мають властивість вимивати хну з вій, тому ви можете скоротити термін служби фарбування.
Крім того, не забувайте обережно поводитися з віями, коли знімаєте макіяж. Від не може бути нічого хорошого.
Фарбування вій - чи є протипоказання?
Хоча хна є природним барвником і не містить аміаку, вона може впливати на наш організм. Завжди звертайте увагу на формулу продукту та перевіряйте, чи немає в ньому алергенних компонентів.
Пам’ятайте, що ніколи не можна наносити хну на щойно ламіновані вії або поверх підтяжки вій чи ботокса! Такі процедури передбачають нанесення хімічних засобів на вії. Хна могла їх сильно висушити. Завжди прислухайтеся до рекомендацій вашого майстра для вій.
Також не рекомендується фарбувати вії хною або тінтом під час запущеної інфекції очей або будь-якого запалення, щоб не погіршити стан.
Фарбування вій під час ліфтингу та ламінування вій
Після ліфтингу та ламінування вій краще дати віям трохи відпочити. Як ми вже згадували раніше, під час цих процедур вії піддаються хімічним процесам, які жодним чином не поєднуються з фарбуванням травами. Навпаки, хімічно оброблені вії потребують зволоження.
Але для фарбування є місце. Виконуючи підтяжку та ламінування вій, майстри-майстри часто пропонують одночасне фарбування. Саме тут найчастіше використовується фарбування вій. Незважаючи на те, що сама підтяжка та ламінування дуже живлять і потовщують вії, додаткове фарбування правильно підібраним відтінком може чудово посилити ефект.
Ліфтинг і ламінування вій в домашніх умовах
З деяких пір ліфтинг і ламінування вій в домашніх умовах стало можливим і доступним. Кілька виробників намагалися задовольнити потреби своїх клієнтів і створили спеціальні набори для ліфтингу вій. Їх, звичайно, можуть використовувати професіонали, але вони підходять і для проведення процедури самостійно. Ці комплекти постачаються з чіткими та простими покроковими інструкціями, які, безумовно, полегшують роботу. Щоб дізнатися більше про підтяжку та ламінування вій в домашніх умовах, перегляньте [цю публікацію].
ПРИМІТКА. Не всі набори включають фарбу для вій, тому бажано придбати її заздалегідь.