Олівець для брів

NANOBROW EYEBROW PENCIL

Вага: 4g / 0.141 fl oz

Колір Espresso, Dark Brown, Light Brown, Blonde

Колір :Виберіть

Тонкі, немов волосинки, штрихи
Дбайлива формула
Довговічний і простий у використанні
Маскує щілини та надає бажаної форми

РЕВОЛЮЦІЯ В ОФОРМЛЕННІ БРІВ

Nanobrow Eyebrow Pencil — це надточний, стійкий олівець для макіяжу брів. Він має тонкий кінчик оптимальної твердості, щоб легко надавати бровам форму та малювати штрихи, що імітують волоски. Підберіть найкращий відтінок для вашого типу обличчя та відтворіть свої брови по-новому. Високопігментований олівець також має тонку щіточку, яка дозволяє розчісувати брови у потрібному напрямку.

EYEBROW PENCIL

Колір :Виберіть

ТОЧНІСТЬ, ЯКУ ВИ ПОЛЮБИТЕ

Змініть свої брови з олівцем для брів Nanobrow! Вам сподобається його точність, а він змінить ваш макіяж. Висувний олівець не потребує заточування і залишається точним протягом усього часу використання. Тонкий кінчик має ідеальну форму і завжди готовий до використання. Ви можете застосовувати різні техніки макіяжу: зафарбувати брови, окреслити їх або створити ефект брів, нафарбованих пір'ям. Гладкий олівець ковзає по шкірі та бровах, щоб швидко замаскувати будь-які прогалини. Цей суперточний засіб для брів також надзвичайно стійкий. Ви можете розраховувати на бездоганний, природний макіяж брів на цілий день без надмірних зусиль.


Олівець для брів доступний у чотирьох бездоганно-пігментованих, натуральних відтінках. Ви можете легко підібрати їх відповідно до свого типу зовнішності. Наносити макіяж олівцем для брів Nanobrow просто і легко. Ідеальний продукт для будь-якої жінки та професіонала, який цінує бездоганний макіяж брів. Ви отримаєте найкращий вигляд брів, який ви коли-небудь мали!